Sportközpont

A Kocsis Sándor Sportközpont weboldala!

Részletek
image01

Mozdulj Kőbánya
2019

Tekintse meg programainkat és gyüjts pontokat 2019 ben is!

Részletek
image01

Jeges Nap

Mozdulj Kőbánya - jeges nap

Részletek
image01

Kapcsolat

Kérdése van? Bővebb információ

Részletek
image01

március 25, 2019

  vasárnap hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
- 01 előtt
- 01
- 02
- 03
- 04
- 05
- 06
- 07
- 08
- 09
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eredmények 2019, Január - február - március

Floorball III. korcsoport: Eredmény: I. Szent László DSE ; II. Harmat DSE ; III. Kertvárosi Általános Iskola ; IV. Montensí DSE - képek

Floorball IV. korcsoport: Eredmény: Lányok: I. Kertvárosi Általános Iskola  ; II. Újhegy-Sibrik DSE ; III. Bornemisza Péter Általános Iskola

                                                         Fiúk: I. Szent László DSE ; II. Montensí DSE ; III. Főnix  DSE „1” ; IV. Start DSE ; V. Harmat DSE ; VI. Kertvárosi Általános Iskola

                                                        Képek

Kőbányai Diákolimpia kispályás labdarúgás III-IV. kcs. lány: képek
1. Újhegy-Sibrik DSE
2. Kada DSE
3. Szent László DSE

Kötélugrás: Eredmény, képek

Középiskolás Asztalitenisz: Eredmény , képek

Torna: Eredmény, képek eredményhirdetés, képek válogatás

Szivacskézilabda: Verseny képei, Eredményhirdetés

III. korcsoportos fiú kézilabda bajnokság végeredménye: képek

I.                 Kertvárosi Általános Iskola

II.                Szent László DSE

III.              Harmat DSE

Sakk verseny eredményei és diákolimpia - középiskolás - 18-19

Hivatalos végeredmény letöltése ITT

Képek a rendezvényről ITT

SAKK DIÁKOLIMPIA:

Diákolimpia verseny időpontok és kiirás:  SAKK DIÁKOLIMPIA csapatbajnokság budapesti elődöntők versenykiírása alapfokú és középfokú oktatási-nevelési intézmények részére

Egyéni verseny: amatőr és versenyző egyéni bajnokság budapesti elődöntők versenykiírása alapfokú és középfokú oktatási-nevelési intézmények részére

budapesti pótdöntők versenykiírása

 

Sakk verseny eredményei 18-19

Időpont: 2019. január 17.

Helyszin: Szent László Gimnázium díszterem

Résztvevők:

Egyéni:

Főnix DSE, Kertvárosi Általános Iskola, Újhegy-Sibrik DSE, Pannonhalmi Béla Általános Iskola, Harmat DSE, Kada DSE versenyzői

Csapatok:

fiú csapatok: Főnix DSE "A", Főnix DSE "B", Újhegy-Sibrik DSE, Pannonhalmi Béla Általános Iskola
lány csapatok: Újhegy-Sibrik DSE "A", Újhegy-Sibrik DSE "B", Főnix DSE

Képek:

I. II. korcsoport egyéni: képek

III. IV. korcsoport egyéni: képek

I. II. korcsoport csapat: képek

III. IV: korcsoport csapat: képek 

 

 

Tollaslabda eredmények

A 2018 / 2019 - es tanév Kőbányai Diákolimpia tollaslabda versenyének képei és végeredménye.  

Általános Iskolás tollaslabda verseny végeredménye és képei

Középiskolás tollaslabda verseny végeredménye és képei

 

Helyszin: Magyar Gyula Kertészeti SZG és SZKI

Az dokumentációt és képeket készitette: Kissné Németh Erzsébet - Kocsis Sándor sportközpont

Középiskolás asztalitenisz egyéni 2018

Kőbányai Diákolimpia középiskolás egyéni asztalitenisz verseny 2018
2018. november 12. 14.00
Magyar Gyula Kertészeti SZG és SZKI

Lányok:
1. Zádori Vera (Bornemisza Péter Gimnázium)
2. Buchmüller Adrienn (Giorgio Perlasca SZG és SZKI)
3. Halász Debóra (Bornemisza Péter Gimnázium)
4. Budai Dzsenifer (Giorgio Perlasca SZG és SZKI)
5. Kristóf Kármen (Szent László Gimnázium)
Fiúk
1. Móricz Donát (Bornemisza Péter Gimnázium)
2. Komjáti Dániel (Pataky István Híradásipari SZG)
3. Mikó Péter (Pataky István Híradásipari SZG )
3. Török Barnabás (Bornemisza Péter Gimnázium)
5. Iglódi Richárd (Giorgio Perlasca SZG és SZKI)
6. Fazekas Kristóf (Pataky István Híradásipari SZG és SZKI)

Hivatalos eredmény: ITT

Fényképek: ITT

Gazdára találtak a diákolimpiai serlegek

A Kőbányai Diákolimpia versenyeinek díjátadótáját hagyományosan, szeptember végén rendezik a Magyar Gyula Kertészeti Szakképző Iskolában. A 2017/2018 évi eredményhirdetést ennek megfelelően szeptember 26-án tartották meg.

A hatalmas, virágdíszes aulát megtöltötték az általános iskolás csapatok képviselői, vezetői és a díjátadóra meghívott vendégek. Radványi Gábor alpolgármester, Hajdu Péter, a Fővárosi Kormányhivatal kabinetfőnöke, Bánkiné Peredi Andrea, a rendezvényt befogadó intézmény szakmai igazgatóhelyettese, Nagy Attila, az önkormányzat sportreferense mellett sportolók is résztvevői voltak az ünnepségnek.

   Nagy István, a Kocsis Sándor sportközpont igazgatója a Törekvés SE olimpiai ezüstérmes paralimpikon vívóját, Osváth Richárdot köszöntötte, majd a KSC fiatal úszóinak – Rohácska Réka, Sömenek Onon Katalin, Tabi Zoltán, Telegdy Ádám és Horváth Richárd – kívánt sikereket.

  A bemutatások után Nagy István a Kocsis Sándor Sportközpont rendezvényeinek és sorteseményeinek lebonyolításában nyújtott kiemelkedő munkájukért a Magyar Gyula Kertészeti Szakgimnázium és Szakképző Iskola vezetésének és testnevelő tanárainak egy emlékplakettet adott át, melyet a jelen lévő igazgatóhelyettes asszony vett át. Bánkiné Peredi Andrea néhány gondolattal köszönte  meg az elismerést (képünk).

 Radványi Gábor sportos megnyitója után a serlegeket, virágokat átadó vendégek a színpadra léptek, ám mielőtt elkezdhették volna az átadást, Nagy István kiemelkedő sportelismerésekről adott hírt.

   Köszöntötte Bánóczy Kristóf és Jakab Máté, a Szervátiusz Jenő Általános Iskola diákjait, akik az Emmi pályázatán a „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2017” elismerést nyerték el.

   Elismerését fejezte ki A Janikovszky Éva Általános Iskola alsós I. – II. korcsoportos fiú sakkcsapatának, mely a tavalyi tanévben immár harmadszor jutott be az Országos Diákolimpia legjobbjai közé, s a 28 résztvevő csapatból holtversenyben a 9-11. jelyen végzett.

   Ugyancsak az Országos Diákolimpián ért el érmes sikert Csed Kevin, aki az atlétikában remekelt. A 60 m fiú síkfutásban a 2. helyen végzett.

   A bejelentés hatalmas taps köszöntötte.

Képek: 

Forrás: 10kerkult