Sportközpont

A Kocsis Sándor Sportközpont weboldala!

Részletek
image01

Mozdulj Kőbánya
2019

Tekintse meg programainkat és gyüjts pontokat 2019 ben is!

Részletek
image01

Jeges Nap

Mozdulj Kőbánya - jeges nap

Részletek
image01

Kapcsolat

Kérdése van? Bővebb információ

Részletek
image01

április 29, 2019

  vasárnap hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
- 01 előtt
- 01
- 02
- 03
- 04
- 05
- 06
- 07
- 08
- 09
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2019. 04. 30., k - 08:49 Időpontváltozás - Mezei futóverseny
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ÓVODÁS Játékos sportvetélkedő 2019 képei

 

Kézilabda: 

IV. korcsoport.eredményhirdetés: Képek ; Erendmény: I. Harmat DSE  ; II. Túri DSE ; III. Kada DSE  -  Mérkőzés képei

 

Foci:

Középiskolás foci: képei

 

Középiskolás függeszkedő és kötélmászó verseny: képei

 

Atlétika

I. - II. korcsoport: képek      Eredmények:

I. korcsoport: egyéni fiú, egyéni lány, csapat fiú, csapat Lány 

II. korcsoport: egyéni fiú, egyéni lány, csapat fiú, csapat Lány

III. korcsoport:  képek    Eredmények:

IV. korcsoport : képek    Eredmények:

 

 

 

 

Eredmények 2019, Január - február - március

Floorball III. korcsoport: Eredmény: I. Szent László DSE ; II. Harmat DSE ; III. Kertvárosi Általános Iskola ; IV. Montensí DSE - képek

Floorball IV. korcsoport: Eredmény: Lányok: I. Kertvárosi Általános Iskola  ; II. Újhegy-Sibrik DSE ; III. Bornemisza Péter Általános Iskola

                                                         Fiúk: I. Szent László DSE ; II. Montensí DSE ; III. Főnix  DSE „1” ; IV. Start DSE ; V. Harmat DSE ; VI. Kertvárosi Általános Iskola

                                                        Képek

Kőbányai Diákolimpia kispályás labdarúgás III-IV. kcs. lány: képek
1. Újhegy-Sibrik DSE
2. Kada DSE
3. Szent László DSE

Kötélugrás: Eredmény, képek

Középiskolás Asztalitenisz: Eredmény , képek

Torna: Eredmény, képek eredményhirdetés, képek válogatás

Szivacskézilabda: Verseny képei, Eredményhirdetés

III. korcsoportos fiú kézilabda bajnokság végeredménye: képek

I.                 Kertvárosi Általános Iskola

II.                Szent László DSE

III.              Harmat DSE

Sakk verseny eredményei és diákolimpia - középiskolás - 18-19

Hivatalos végeredmény letöltése ITT

Képek a rendezvényről ITT

SAKK DIÁKOLIMPIA:

Diákolimpia verseny időpontok és kiirás:  SAKK DIÁKOLIMPIA csapatbajnokság budapesti elődöntők versenykiírása alapfokú és középfokú oktatási-nevelési intézmények részére

Egyéni verseny: amatőr és versenyző egyéni bajnokság budapesti elődöntők versenykiírása alapfokú és középfokú oktatási-nevelési intézmények részére

budapesti pótdöntők versenykiírása

 

Sakk verseny eredményei 18-19

Időpont: 2019. január 17.

Helyszin: Szent László Gimnázium díszterem

Résztvevők:

Egyéni:

Főnix DSE, Kertvárosi Általános Iskola, Újhegy-Sibrik DSE, Pannonhalmi Béla Általános Iskola, Harmat DSE, Kada DSE versenyzői

Csapatok:

fiú csapatok: Főnix DSE "A", Főnix DSE "B", Újhegy-Sibrik DSE, Pannonhalmi Béla Általános Iskola
lány csapatok: Újhegy-Sibrik DSE "A", Újhegy-Sibrik DSE "B", Főnix DSE

Képek:

I. II. korcsoport egyéni: képek

III. IV. korcsoport egyéni: képek

I. II. korcsoport csapat: képek

III. IV: korcsoport csapat: képek 

 

 

Tollaslabda eredmények

A 2018 / 2019 - es tanév Kőbányai Diákolimpia tollaslabda versenyének képei és végeredménye.  

Általános Iskolás tollaslabda verseny végeredménye és képei

Középiskolás tollaslabda verseny végeredménye és képei

 

Helyszin: Magyar Gyula Kertészeti SZG és SZKI

Az dokumentációt és képeket készitette: Kissné Németh Erzsébet - Kocsis Sándor sportközpont

Középiskolás asztalitenisz egyéni 2018

Kőbányai Diákolimpia középiskolás egyéni asztalitenisz verseny 2018
2018. november 12. 14.00
Magyar Gyula Kertészeti SZG és SZKI

Lányok:
1. Zádori Vera (Bornemisza Péter Gimnázium)
2. Buchmüller Adrienn (Giorgio Perlasca SZG és SZKI)
3. Halász Debóra (Bornemisza Péter Gimnázium)
4. Budai Dzsenifer (Giorgio Perlasca SZG és SZKI)
5. Kristóf Kármen (Szent László Gimnázium)
Fiúk
1. Móricz Donát (Bornemisza Péter Gimnázium)
2. Komjáti Dániel (Pataky István Híradásipari SZG)
3. Mikó Péter (Pataky István Híradásipari SZG )
3. Török Barnabás (Bornemisza Péter Gimnázium)
5. Iglódi Richárd (Giorgio Perlasca SZG és SZKI)
6. Fazekas Kristóf (Pataky István Híradásipari SZG és SZKI)

Hivatalos eredmény: ITT

Fényképek: ITT